Výsledek letošní Tříkrálové sbírky v Rudolticích je 30 637 Kč!

Kategorie: Aktuality

8.1.2018

TKS_čp.268
TKS_děvčata
TKS_kluci
TKS_skupinové foto
TKS 18_kaple1
TKS _kaple 3
TKS kaple 2
TKS_kaple 4

Letošní sbírka byla opět úspěšnější než loňská, tzn. dárci byli ještě vstřícnější a štědřejší, koledníci obětavější a vytrvalejší, i když jejich počet stoupl jen o málo. Ovšem počasí nemohlo být lepší, teploty cca 8° nad nulou, žádné srážky, ale ani oslňující slunce.

A my víme, v čem ten „úspěch“ letošní sbírky spočíval. Jistě v tom, čím se letošní sbírka od všech minulých (asi 15) lišila: koledníci dostali důkladné požehnání od kněze na svou cestu! Tím knězem byl P. Jakub Zentner FSSP, který nám ráno též odsloužil slavnostní tradiční tříkrálovou MŠI SV. v kostele. A věřme, že se toto požehnání rozšířilo po celé obci prostřednictvím upřímné koledy a tříkrálového vinšování dětí a jejich doprovodů včetně jáhna J. Macháčka.

P. S.: Za 1,5 dne (6.-7.1.) se vybralo: 30 637 Kč, tj. o 3 909 Kč více než v r. 2017 (=26 728 Kč)

Všem zúčastněným: PÁN BŮH ZAPLAŤ!

Dnes je…

• pondělí 18. 6. 2018
  • pondělí 11. týdne v mezidobí
    Liturgická barva: zelená